Profesjonalny Serwis IT

"Profesjonalny Serwis IT" to nie tylko reklamowy slogan, wyposażenie zaplecza serwisowego w odpowiedni sprzęt najwyższej klasy oraz wiedza i umiejętności personelu a przede wszystkim doświadczenie to nasze atuty. Cokolwiek stanie się z Twoim sprzętem my prawdopodobnie będziemy w stanie mu pomóc, przywrócić funkcjonalność, odzyskać dane lub jeśli się to nie powiedzie pomożemy Państwu w doborze nowego spełniającego wszystkie wymagania :)

Profesjonalny Serwis IT

Naprawa elektroniki

Przydarzył się wypadek... zalałeś laptopa, uszkodziłeś matrycę, Twoja ulubiona konsola nie wyświetla obrazu a może Twój sprzęt po prostu się nie uruchamia i nie wiesz co z tym zrobić, zapraszamy do nas.  Czym różni się nasz serwis od wielu innych które oferują swoją pomoc... tylko my jako nieliczni jesteśmy w stanie zająć się Twoim sprzętem kompleksowo a wszystko na miejscu przy użyciu najlepszego sprzętu,  naprawy są wykonywane przez wykwalifikowanego elektronika którego pasja i dociekliwość sprawia że jesteśmy w stanie usunąć 99% usterek.

Naprawa elektroniki

Odzyskiwanie danych

W dobie "cyfrowego świata" dla każdego z nas dane są bardzo istotne, dziś zazwyczaj wszystkie zdjęcia, filmy i inne dokumenty przechowujemy jedynie w formie elektronicznej w związku z powyższym każda awaria sprzętowa może nas pozbawić do nich dostępu. Powiedzenie mówi, że użytkownicy dzielą się jedynie na tych którzy już je archiwizują i na tych którzy dopiero będą je archiwizować... Jeśli jesteś w pierwszej grupie możesz spać spokojnie jeśli natomiast właśnie straciłeś dostęp do swoich danych to prawdopodobnie będziemy w stanie Ci pomóc w ich odzyskaniu.

Odzyskiwanie danych
KOMPUTERY, SERWIS, AKCESORIA - "MadMax" Profesjonalny Serwis IT

KOMPUTERY, SERWIS, AKCESORIA

Skontaktuj się z nami